Początek roku szkolnego klasy politechnicznej
09 września 2024

Początek roku szkolnego to ważny dzień dla Uczniów i Nauczycieli szkół ale również dla społeczności Politechniki Bydgoskiej.

2 września 2024 roku Prodziekan ds. kształcenia i spraw studenckich Wydziału Inżynierii Mechanicznej dr hab. inż. Marcin Zastempowski, prof. PBŚ oraz dr inż. Sylwester Wawrzyniak Przewodniczący Rady programowej kierunku Mechatronika uczestniczyli w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych im. J.J. Śniadeckich w Grudziądzu, gdzie przy współpracy Wydziału Inżynierii Mechanicznej, kolejny rok, realizowany jest program Politechnika z klasą.

Nauczycielom i Uczniom życzymy wytrwałości i sukcesów. Szczególne i serdeczne gratulacje składamy Panu Marcinowi Jabłońskiemu z okazji objęcia stanowiska Dyrektora Szkoły! Życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z pracy oraz inspirujących wyzwań, które przyczynią się do dalszego rozwoju szkoły i całej społeczności. Powodzenia w tej ważnej roli.