Indywidualne konsultacje dla kandydatów na studia
05 września 2024

Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych kandydatów oraz ich bliskich na wyjątkowe spotkanie z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej, które odbędzie się w sobotę 14 września! Jeśli wciąż wahacie się nad wyborem kierunku studiów lub macie pytania dotyczące przyszłych ścieżek kariery, to wydarzenie jest właśnie dla Was. Od 9:00 do 12:00 czekają na Was przy Punkcie Rekrutacyjnym Politechniki Bydgoskiej indywidualne konsultacje z naszymi doświadczonymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, zarówno o nowe, jak i tradycyjne kierunki.

Nie przegapcie okazji, aby zwiedzić nasz nowoczesny kampus oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej, gdzie zobaczycie na własne oczy, jakie możliwości oferuje nasza uczelnia. Przygotowaliśmy także strefę networkingu, gdzie będziecie mogli porozmawiać z obecnymi studentami i absolwentami. Dla rodziców zorganizowaliśmy specjalne sesje informacyjne oraz przestrzeń relaksu, w której przy kawie, herbacie i poczęstunku będą mogli dowiedzieć się więcej o wsparciu dla studentów oraz o warunkach studiowania na naszym Wydziale.

Zachęcamy do zabrania ze sobą rodziców, przyjaciół lub innych doradców – wspólnie podejmijcie tę ważną decyzję dotyczącą Waszej przyszłości. Do zobaczenia!