Indywidualne konsultacje z WIM
16 września 2024

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej, które odbyło się 14 września! Mieliśmy przyjemność gościć kandydatów wraz z ich bliskimi, oferując indywidualne konsultacje, zwiedzanie kampusu, a także sesje informacyjne dla rodziców. Była to doskonała okazja, aby bliżej poznać nasz Wydział, nasze nowoczesne kierunki oraz możliwości, jakie oferujemy przyszłym inżynierom.

Cieszymy się z zainteresowania oraz entuzjazmu uczestników. Dla tych, którzy nie mogli dołączyć, mamy dobrą wiadomość – zamierzamy kontynuować tego rodzaju inicjatywy! Śledźcie nasze kanały informacyjne, aby dowiedzieć się o kolejnych spotkaniach. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!