Wielki finał III edycji konkursu eWIM

Wydział Inżynierii Mechanicznej Politechniki Bydgoskiej wyłoni najlepszych konstruktorów!

Już 11 czerwca na terenie kampusu Politechniki Bydgoskiej odbędzie się finał III edycji konkursu eWIM – projektuj i buduj z nami pojazd elektryczny organizowany przez Wydział Inżynierii Mechanicznej Politechniki Bydgoskiej. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, których zadaniem przez ostatnie miesiące była budowa pojazdów elektrycznych. Podczas finału, pojazdy konkursowe zostaną ocenione w kategorii projektowej, w której szczególną wagę stanowią wprowadzone rozwiązania konstrukcyjne. Drugą kategorią konkursu jest wyścig na specjalnie zbudowanym torze przeszkód, gdzie istotne będzie uzyskanie najkrótszego czasu przejazdu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Szczegółowy harmonogram na plakacie wydarzenia.