Zapraszamy na otwarty wykład prof. dr. hab. inż. Błażeja Skoczenia, członka korespondenta PAN, wybitnego naukowca związanego z Politechniką Krakowską, specjalizującego się w mechanice, modelowaniu materiałów oraz badaniach materiałów i konstrukcji pracujących w warunkach ekstremalnych.
📅 10 czerwca 2026 r., sala RCI C8
🕥 godz. 10:30
Profesor Błażej Skoczeń jest uznanym ekspertem w zakresie mechaniki ciał stałych, materiałów kriogenicznych oraz rozwiązań wykorzystywanych przy projektowaniu akceleratorów cząstek elementarnych. Jego badania znajdują zastosowanie w najbardziej zaawansowanych projektach naukowych i inżynierskich na świecie.
To wyjątkowa okazja do spotkania z naukowcem, którego prace łączą teorię z praktyką i przyczyniają się do rozwoju współczesnej nauki oraz technologii.
Serdecznie zapraszamy studentów, pracowników oraz wszystkich zainteresowanych nowoczesną inżynierią i badaniami naukowymi.
Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakacie.