Nasz konkurs eWIM zauważony na arenie międzynarodowej!
27 września 2024

Z radością informujemy, że nasz konkurs budowy pojazdów elektrycznych dla uczniów szkół średnich – eWIM – został doceniony na arenie międzynarodowej! Na łamach zagranicznej prasy ukazał się artykuł autorstwa Marie Planchard, dyrektorki ds. edukacji w SOLIDWORKS, który szczegółowo opisuje tegoroczną edycję konkursu.

W artykule wyróżniono zespół organizacyjny, w tym doktorantkę oraz pracownika z Wydziału Inżynierii Mechanicznej – Dominikę Płaczek, jedną z koordynatorek wydarzenia, oraz wsparcie naszego partnera – DPS Software Poland.

Przypominamy, że w edycji 2024 udział wzięły 29 zespoły z całej Polski, a wydarzenie stało się doskonałą platformą do promowania inżynierii mechanicznej wśród młodzieży.

To ogromne wyróżnienie dla całego zespołu organizacyjnego (Dominiki Płaczek, Katarzyny Balcer, Pawła Maćkowiaka, Wojciecha Ziółkowskiego, Radosława Stachowiaka) i dowód na to, że eWIM ma potencjał przyciągania uwagi na poziomie międzynarodowym!

link do artykułu