Wizyta studentów kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w firmie ODEKA Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Bydgoszczy.
06 grudnia 2023

Studenci VII semestru Mechaniki i Budowy Maszyn w dniu 01.12.2023 roku, mieli okazję odbyć wizytę w Ośrodku Doskonalenia Kadr SIMP w Bydgoszczy przy ulicy Toruńskiej. W trakcie wizyty studenci zostali zapoznani z działalnością Ośrodka, mieli okazje porozmawiać ze specjalistami z branży szkoleniowej, zapoznali się z bogatą ofertą kursów i szkoleń prowadzonych przez Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Bydgoszczy. W Ośrodku są przeprowadzane między innymi kursy dotyczące operatorów sprzętów ciężkich oraz uprawnień podlegających pod UDT: wózków widłowych, podestów ruchomych lub suwnic. Można również zapisać się na szkolenie MIG/MAG i otrzymać spawalniczy certyfikat, a także uzyskać wiele innych uprawnień. W trakcie wizyty studenci mieli okazję „spróbować swoich umiejętności” przy obsłudze suwnicy.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Wojciechowskiemu za umożliwienie nam wizyty oraz wszystkim Pracownikom, którzy poświęcili nam czas i opowiedzieli o swojej pracy oraz o doświadczeniach i wyzwaniach jakie stawia przed nimi codzienność.