Szkolenie w Centrum Makita w Brwinowie
11 października 2023

3 i 4 października br. Koło Naukowe Pojazdów Szynowych oraz Laureaci II edycji konkursu eWIM wzięli udział w warsztatach w Centrum Szkoleniowym Makita w Brwinowie. Reprezentanci Zespołu Szkół Technicznych w Grudziądzu oraz Wydziału Inżynierii Mechanicznej Politechniki Bydgoskiej mieli możliwość odbycia dwudniowego szkolenia opartego na wiedzy teoretycznej i praktycznej. Mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami oraz akcesoriami producenta, magazynem dostaw oraz serwisem urządzeń. Szczególnie aktywny był dzień praktyczny, w którym umożliwiono Uczestnikom przetestowanie dowolnych elektronarzędzi oraz akcesoriów firmy Makita.

Wyjazd ufundowany był przez firmę Makita, partnera konkursu eWIM organizowanego przez Wydział Inżynierii Mechanicznej.