Stypendia Ministra dla studentów UTP
14 grudnia 2016

Z wielką przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy kolejny już raz ma powód do dumy dzięki swoim zdolnym studentom. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zdecydowało się przyznać stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/2017 czwórce studentów.

Są to: Jakub Jankowski – student II roku studiów pierwszego stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn, Weronika Kruszelnicka – studentka I roku studiów drugiego stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn, Ola Madej – studentka I roku studiów drugiego stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn i Wojciech Wojtasik – student II roku studiów drugiego stopnia na kierunku inżynieria biomedyczna.

Studentom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów i wytrwałej nauki.

stypendysci

Od lewej stoją: Aleksandra Madej, Jakub Jankowski, Weronika Kruszelnicka