"Studia z przyszłością" UTP jedyny w regionie
13 kwietnia 2018

Przetwórstwo tworzyw sztucznych (studia I stopnia) z Wydziału Inżynierii Mechanicznej oraz zielarstwo i fitoterapia (studia I stopnia) z Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii to jedyne w regionie kierunki z certyfikatem "Studia z Przyszłością".

9 kwietnia br., po raz trzeci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencja PRC podczas Finałowej Gali III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” wyróżniły najnowocześniejsze kierunki i koncepcje studiów na polskich uczelniach.  Nasz Uniwersytet, jako jedyny w regionie zdobył nagrodę dla dwóch kierunków.

zdjecie nr 1

Prof. Jadwiga Andrzejewska odbiera certyfikat ''Studia z Przyszłością" z rąk Prof. Dariusza Rotta (Uniwersytet Śląski) oraz Grażyny Kaczmarczyk (Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego)

zdjecie nr 2

Prof. Marek Bieliński odbiera certyfikat ''Studia z Przyszłością" z rąk Grażyny Kaczmarczyk (Prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego