Przyznanie grantu dydaktycznego
30 września 2022

Miło nam poinformować, że dr hab. inż. Łukasz Pejkowski, prof. PBŚ otrzymał z firmy TE Connectivity (Tyco) grant na zakup sprzętu dydaktycznego.

Firma TE Connectivity dzięki korporacyjnemu budżetowi CSR (Corporate Social Responsibility) przekazała Politechnice Bydgoskiej grant o wartości $6000. Pieniądze te przeznaczone zostaną na zakup stanowisk dydaktycznych do nauki programowania robotów. Grant ten jest wynikiem współpracy prof. Łukasza Pejkowskiego z firmą TE Connectivity w zakresie konkursu miniSUMO oraz organizacji praktyk dla studentów Politechniki. Symboliczny bon reprezentantom uczelni dr hab. inż. Łukaszowi Pejkowskiemu, prof. PBŚ oraz prof. dr. hab.inż. Dariuszowi Skibickiemu - Kierownikowi Katedry Mechaniki i Metod Komputerowych Wydziału Inżynierii Mechanicznej, podczas spotkania w siedzibie firmy przy ul. Unii Lubelskiej 4 w Bydgoszczy, wręczył Dyrektor Zakładu, Rafał Radwański.

Gratulujemy!