Program grantowy SOFIA (Science Onde Flow Innovation Academy)
29 marca 2022

Zachęcamy studentów i doktorantów Wydziału Inżynierii Mechanicznej do udziału w Programie grantowy SOFIA (Science Onde Flow Innovation Academy) skierowany jest do osób, które swoją wiedzę i energię chciałyby przekuć na projekty naukowo-badawcze związane z tematyką OZE. Organizatorem programu jest firma ONDE SA, lider branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Pula środków przeznaczonych na stypendia wynosi 200 000 zł, a wysokość dofinansowania poszczególnych prac uzależniona będzie od wybranego obszaru badawczego.

Aby zdobyć środki finansowe na projekt badawczo-naukowy, skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, w którym opiszesz krótko swój pomysł i oczekiwane rezultaty, a także zdefiniujesz korzyści płynące z finalizacji projektu (np. innowacyjność, kształtowanie postaw społecznych, edukacja itp.).  Pamiętaj, że im lepiej zaprezentujesz założenia i zalety projektu, tym większa będzie szansa na zdobycie grantu.

Uczestnik może przystąpić do Programu najpóźniej w dniu 15.04.2022r.

Zapoznaj się z regulaminem