Finał eWIM już jutro!
10 czerwca 2024

Przypominamy! Już jutro 11 czerwca na kampusie Politechniki Bydgoskiej odbędzie się finał III edycji ogólnopolskiego Konkurs E-WIM „eWIM - projektuj i buduj z nami pojazd elektryczny".

Wydział Inżynierii Mechanicznej Politechniki Bydgoskiej wyłoni najlepszych konstruktorów spośród uczniów z ponad 30 szkół ponadpodstawowych. Pojazdy elektryczne zbudowane przez uczniów rywalizować będą w kategorii projektowej oraz sprawnościowej podczas wyścigów na specjalnie zbudowanym torze przeszkód.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie piknik techniczny w ramach którego wystawią się Wydział Inżynierii Mechanicznej Politechniki Bydgoskiej oraz firmy które dołączyły do konkursu w roli partnerów. Wystawa pojazdów elektrycznych, strefa VR i LEGO, strefa robotów, wystawa elektronarzędzi, zwiedzanie laboratoriów, konkursy techniczne z nagrodami to atrakcje jakie przygotowaliśmy specjalnie na ten dzień!

Oficjalne otwarcie wydarzenia o godzinie 11:00.