Festiwal Synteza Sztuk 2017. Zapraszamy na wystawę
25 kwietnia 2017

W dniu 21 kwietnia 2017 r. w Galerii Miejskiej BWA odbył się wernisaż V edycji Festiwalu Synteza Sztuk organizowany przez Zakład Wzornictwa UTP wspólnie z Galerią Miejską BWA, Uniwersytetem Narodowym w Chmielnickim, Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu oraz Akademią Muzyczną w Bydgoszczy. Wystawę można oglądać do 21 maja 2017 r. w Galerii Miejskiej BWA przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy. Festiwal dofinansowany został przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydenta Bydgoszczy. We wrześniu odbędzie się edycja ukraińska Festiwalu w Chmielnickim.

W ramach ekspozycji prezentowane są prace z wielu dziedzin kreacji – od prac dyplomowych studentów Wzornictwa UTP, poprzez obiekty projektowane przez pedagogów i dzieła z różnych obszarów sztuki, autorstwa zaproszonych, uznanych artystów.

Więcej na stronie www:

www.galeriabwa.bydgoszcz.pl/wystawa/synteza-sztuk-2017/

{phocagallery view=category|categoryid=25|limitstart=0|limitcount=0|detail=3|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0}