Wizyty Pracowników Wydziału w Szkołach Średnich – Konsultacje i Prezentacja Oferty Dydaktycznej
09 lipca 2024

Z radością informujemy, że pracownicy naszego Wydziału rozpoczęli serię wizyt w wybranych szkołach średnich, mających na celu przybliżenie oferty dydaktycznej naszego Wydziału przyszłym kandydatom na studia.

Mając na względzie pozyskanie kandydatów na studia wśród obecnych maturzystów, nasi przedstawiciele odwiedzili już kilka szkół, gdzie mieli okazję spotkać się z uczniami, udzielić im konsultacji oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące kierunków studiów, warunków rekrutacji i możliwości rozwoju w naszej placówce.

Podczas tych wizyt nasi pracownicy rozdali również ulotki zawierające szczegółowe informacje o ofercie dydaktycznej Wydziału, co pozwala uczniom na spokojne zapoznanie się z naszymi propozycjami edukacyjnymi w dogodnym dla nich czasie.

Wierzymy, że bezpośrednie spotkania i rozmowy z uczniami pomogą im w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej dalszej ścieżki edukacyjnej, a także umożliwią im lepsze zrozumienie, jakie możliwości oferuje nasz Wydział.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych uczniów oraz ich rodziców. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji i studiowania na naszym Wydziale.