Targi Budma 2024 pod hasłem zielonych technologii
31 stycznia 2024

W dniu 30 stycznia 2024 roku dr inż. Adam Mroziński uczestniczył jako zaproszony ekspert w targach Budma 2024, które odbywają się w Poznaniu! Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały specjalną strefę dla uczelni pod nazwą „Strefa Nauki i Startupów”. W ramach strefy prezentowane były osiągnięcia, innowacje i prezentacje z 12 polskich uczelni. Dr inż. Adam Mroziński uczestniczył w spotkaniach biznesowych oraz zaprezentował na zorganizowanym seminarium targowym temat przeglądowy o rozwoju innowacyjnych konstrukcji domów na wodzie o zwiększonej autonomii energetycznej i bytowej. Dużo o OZE w tych obiektach. Wszystko na przykładzie projektów B+R.

Całością organizacji podjęło się Porozumienie Spółek Celowych oraz PACTT - Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii.