Brawo studenci Wzornictwa!
07 września 2021

Studenci Wzornictwa kolejny raz odnoszą sukcesy podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

Trwający podczas targów konkurs na projekt opakowania „Strefa Studenta” podzielony był na trzy kategorie - Wrażenie, Forma i Funkcjonalność oraz Szata Graficzna i składał się z dwóch etapów.
W kategorii Funkcjonalność i Forma zwyciężył projekt Gabrieli Skrobackiej - OKres BOX opakowanie na środki higieniczne, natomiast w kategorii Szata Graficzna - projekt Opakowanie na miód z funkcją pop-upu Michaliny Garnik.

Wśród finałowych 17 prac znalazło się łącznie aż 11 projektów naszych zdolnych studentów!

Pozostali finaliści I etapu konkursu:

• Kategoria Wrażenie:
    • Inez Hincewicz - Beerkie - seria opakowań na piwa craftowe
    • Bartek Światkowski - F1 Shaving Racers - opakowanie na maszynki do golenia
    • Wojciech Zabel - Hair Bands - Seria opakowań na gumki do włosów
    • Gabriela Skrobacka - Moody - opakowanie na słuchawki douszne
    • Małgorzata Kosicka - Telefon do krawca - projekt opakowań na zestaw nici i akcesorow do szycia
  • Kategoria Funkcjonalnośc i Forma
    • Inez Hinczewska - Opakowanie wysyłkowe na słoiki
    • Wojciech Zabel - Open and recycle - seria opakowań na urządzenie przenośne
  • Kategoria Szata Graficzna:
    • Milena Bruska - The Skluky Cat - seria opakowań na tampony
    • Inez Hinczewska - Seria opakowań na suche szampony

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, życzymy samych sukcesów oraz wspaniałych projektów!